Implanty

Zęby wyleczone w jeden dzień metodą All-on-4

Kiedy ostatnio wgryzłeś się w chrupiące jabłko? Boisz się rozmawiać z ludźmi z powodu problemów z zębami? Czy masz protezę, która zamiast wsparcia przysparza Ci kłopotów i powoduje uczucie dyskomfortu?

 

Więcej niż uśmiech

Zęby pełnią ważną rolę w codziennym życiu. Ładny, naturalnie wyglądający uśmiech postrzegany jest jako symbol zdrowia i urody. Co więcej, sprawne zęby pozwalają nam cieszyć się jedzeniem, które uwielbiamy. Dodają nam pewności siebie w pracy i pozwalają pozostać aktywnym na długie lata.

Korzyści All-on-4®

Lepsza jakość życia

Odzyskaj zęby, które wyglądają naturalnie i z którymi czujesz się swobodnie. W zależności od sytuacji dentysta może wstawić zęby tymczasowe tego samego dnia, w którym zakładane są implanty.

Krótszy czas leczenia

Z uwagi na fakt, że potrzebne są tylko cztery implanty, a zęby tymczasowe można założyć tego samego dnia, leczenie przebiega szybciej i jest bardziej opłacalne niż inne rozwiązania2.

98 % pacjentów poleciłoby metodę leczenia All-on-4®

Rozwiązanie poparte badaniami naukowymi

Sukces produktów stworzonych przez Nobel Biocare, światowego lidera w dziedzinie technologii implantów stomatologicznych, potwierdza duża liczba badań klinicznych i 10 lat obserwacji pacjentów3.

Zainwestuj w resztę swojego życia

Na pierwszy rzut oka koszty mogą wydawać się duże, jednak w przypadku innych rozwiązań koszty utrzymania mogą być dużo wyższe.4 Jeśli zaangażujesz się w pielęgnację, Twoje implanty będą służyły Ci przez całe życie.

Dlaczego stomatolog pracuje z Nobel Biocare

Wygląd i zdrowie jamy ustnej są bardzo istotne. Jakość i bezpieczeństwo nowych zębów są równie ważne.

Więcej

Co zrobić, kiedy ząb zostanie wybity

W przypadku utraty zęba w wypadku należy przestrzegać pewnych zasad, które zwiększą szanse stomatologa na jego uratowanie.

Więcej

Pierwszy brakujący ząb

Jeden brakujący lub uszkodzony ząb może mieć wpływ na nasze codzienne życie. Nawet jeśli brakuje zęba z tyłu jamy ustnej i nie widać tego na zewnątrz, po pewnym czasie może to mieć wpływ na wygląd,…

Więcej

Dlaczego protezy sprawiają problemy

W przypadku utraty wielu zębów lub bezzębia najczęstszym rozwiązaniem są protezy, czyli tzw. sztuczna szczęka. Dzięki protezie można pozbyć się wielu problemów wywołanych przez braki zębowe. Ale jeżeli…

Więcej

Rozwiązania związane z implantami stomatologicznymi

Implant stomatologiczny jest to sztuczny korzeń zęba wykonany z tytanu, którym zastępuje się brakujący ząb. Stomatolog wprowadza implant do kości szczęki, gdzie tytan łączy się z kością. Tak jak wcześniej…

Więcej

Dlaczego ważne jest zastąpienie brakujących zębów

Brak kilku zębów może mieć poważny wpływ na nasze codzienne życie. Może negatywnie oddziaływać na ogólny stan zdrowia, wygląd oraz poczucie własnej wartości.

Więcej

Implanty Neobiotec

Implanty umożliwiają trwałe odtworzenie brakujących zębów. Jako jedyne zapobiegają bezpowrotnej utracie kości, jaka ma zawsze miejsce po usunięciu zęba.

Więcej

Kompletne rozwiązanie dla odcinka bocznego

Jednopunktowa odbudowa zębów trzonowych może być trudnym zabiegiem, choć jest on często zalecany. Teraz możesz skrócić czas prowadzący do uzyskania uzębienia w sposób, który jest mniej skomplikowany…

Więcej

NobelActive 3.0

NobelActive 3.0 – węższy i mocniejszy

Bezpieczna implantacja w strefach o ograniczonej przestrzeni

Więcej

All-on-4®

Najlepsza w swojej klasie – Koncepcja leczenia All-on-4® Minimalnie inwazyjne rozwiązanie ze stałą odbudową pełnego łuku dla wysokiej satysfakcji pacjenta

Więcej

Najczęściej oglądane:

godziny przyjęć

poniedziałek 8.00 - 21.00
wtorek 8.00 - 21.00
środa 8.00 - 21.00
czwartek 8.00 - 21.00
piątek 8.00 - 21.00
sobota wg. dyżuru
niedziela nieczynne