Kompletne rozwiązanie dla odcinka bocznego

Co to jest kompletne rozwiązanie dla odcinka bocznego?

Jednopunktowa odbudowa zębów trzonowych może być trudnym zabiegiem, choć jest on często zalecany. Teraz możesz skrócić czas prowadzący do uzyskania uzębienia w sposób, który jest mniej skomplikowany i ryzykowny. Poznaj różnorodne innowacje, które wyróżniają się na tle innych, gdy są stosowane osobno; gdy są stosowane razem – wyróżniają się jeszcze bardziej.

Implanty skonstruowane z protokołem Immediate Function

Wykonaj natychmiastowe wszczepienie implantu oraz uzyskaj jego natychmiastową funkcję dzięki implantom NobelActive lub nowym implantom NobelParallel z połączeniami stożkowymi o szerokiej platformie. Unikalne połączenie konstrukcji implantu, sprawdzonej powierzchni TiUnite i protokołu chirurgicznego pomaga zapewnić znaczną stabilizację pierwotną oraz utrzymać ją w fazie gojenia, nawet w przypadku miękkich kości.1-6

Szeroka platforma do tworzenia zoptymalizowanego profilu wyłaniania

Platforma o szerokości 5,5 mm zapewnia solidną podstawę, która jest potrzebna do utworzenia zoptymalizowanego profilu wyłaniania dla korony zęba trzonowego do odbudowy tymczasowej lub ostatecznej.

Tymczasowe rozwiązanie ukształtowane przez rzeczywistość

Łączniki gojące i tymczasowe PEEK posiadają kształt anatomiczny, który pasuje do konturów zębów trzonowych. Zmniejsza to ilość niezbędnych korekt kształtu, dzięki czemu możesz uzyskać zoptymalizowany profil wyłaniania w krótszym czasie.

Całkowicie bezcementowa korona implantu

Wyeliminuj ryzyko nadmiaru cementu,7-8 korzystając z przykręcanej korony implantu NobelProcera. Nawet adapter jest mocowany mechanicznie.

Ponieważ korona implantu jest produkowana w systemie CAD/CAM z monolitycznego cyrkonu, ryzyko odprysków jest niemal całkowicie wyeliminowane.9 Jest ona niezwykle wytrzymała i zapewnia efektywność pracy.

Uzyskaj łatwy dostęp dzięki funkcji przekierowania śruby klinicznej

Uzyskaj łatwy dostęp do odbudowy w miejscach o ograniczonej przestrzeni w kierunku pionowym i osiągnij optymalną okluzję. Dzięki łącznikowi z przekierowaniem śruby klinicznej (Angulated Screw Channel, ASC), możesz umieścić śrubę kliniczną pod kątem do 25° w dowolnym kierunku. Dowiedz się więcej

Pełny kontur w ośmiu odcieniach

W całej koronie zastosowany został materiał tego samego koloru. To oznacza, że korona zawsze zachowa swój odcień – nawet podczas dopasowywania. 

Oprzyrządowanie z niewiarygodnym uchwytem

Pracuj efektywnie i z większą kontrolą przy pomocy śrubokrętu Omnigrip. Jego unikalna konstrukcja pozwoli ci pewnie uchwycić śrubę, a ponadto jest on wyposażony w funkcję pick-up, którą trzeba zobaczyć, żeby w nią uwierzyć.